На світовому ринку галій користується високим та стабільним попитом. Щороку споживання цього металу зростає, паралельно відбувається збільшення його виробництва. Ціна на металевий галій постійно зростає.
Основним джерелом отримання галію є розчини глиноземного виробництва.
АТ «ІНСТИТУТ ТИТАНУ» має в своєму розпорядженні технологію вилучення технічного галію з розчинів глиноземного виробництва сорбційним методом з вмістом галію в готовому продукті не менше 4N.
Раніше було виконано проектні роботи з будівництва цеху з виробництва галію продуктивністю 10 тонн на рік технічного галію. Замовник – ТОВ “Миколаївський глиноземний завод”, м. Миколаїв, Україна. Цех було збудовано та запущено у виробництво.
В даний час АТ “ІНСТИТУТ ТИТАНУ” виконує Контракт “Розробка базового інжинірингу за проектом “Дільниця з виробництва галію” на замовлення АТ “Алюміній Казахстану”, Республіка Казахстан.
Сорбційне вилучення галію дозволяє:
У процесі виконання робіт із проектування АТ “ІНСТИТУТ ТИТАНУ”, при необхідності, може розробити 3D-модель з обов’язковим використанням BIM технологій (Revit).
Приклади фотографій 3D моделі Цеху виробництва галію представлені нижче.
Заповніть форму і наші експерти зв’яжуться з вами, щоб обговорити деталі, відповісти на запитання та запропонувати оптимальні рішення для вашого бізнесу. У полі «Текст повідомлення» коротко напишіть, що вас цікавить.